فوتو پاوه

Developer Developer Developer Developer Developer Developer

بازی ابر و نور


همیشه رقص ابرها و شکل های نامنظم آن ها رو دوست داشته ام و هنگامی که آسمان آبی با ابرها پر می شود و نور از میان آنها به رقص می آید و به زمین هبوط می کند زیباترین صحنه ها را می توان دید و به تصویر کشید.عدنان مرادی 1394/02/23 نظرات() ادامه مطلب

آبشار ورا

طبقه بندی: اورامان، 
در نزدیکی پاوه و در فاصله 10 کیلومتری این شهر روستای زیبایی در میان انارستانهای سرسبز رخ نموده و قد برافراشته است و در کنار سیروان همیشه خروشان به آسمان نزدیک و به کوه تکیه داده است.
در پایین دست این روستا و در کنار رودخانه سیروان آبشار زیبایی در میان صخره های اهکی به سمت سیروان سرازیر است آب این آبشار از چشمه روستا تامین می شود.


عدنان مرادی 1394/02/19 نظرات() ادامه مطلب

برگ سبز


سال 93 سالی پر از تنش بود سالی که در آن تمامی فعالیت‌هایم در دنیا مجازی تحت شعاع این تنش ناخواسته بود. گویی در این شهر هر کسی می‌تواند به جای دیگران برای او و آبروی او تصمیم بگیرد، گویی مراد دل این نامردمان روسوایی دیگران در زیر چتر بی حرمتی آنان است، گویی شلاق ارابه های یکه تازی را بر پیکر خرد کج خویش به زعم آنکه می توان از وجود دیگران مایه گذاشت زده‌اند و تاخته اند.
آری سال 93 بسیاری از فعالیت هایم در این فضا بسته شد حتی دامن گیر وبلاگ هایم نیز گردید اما به واسطه زحمات چندین ساله ای که برایشان کشیده بودم بر خود جفا دیدم که از این وبلاگ ها بگذرم و این مناسبت به یمن رسوایی کج فهمانی بود که دست کثیفشان رو گردید و بار سنگین تهمت از شانه اینجانب برداشته شد.
تا روزگار چه پیش آرد  عدنان مرادی 1394/02/6 نظرات() ادامه مطلب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic